Billey Preloader

O nás

O nás

“Dobrých Zpráv není nikdo dost a my se snažíme aby jich bylo co nejvíce.”

Naše společnost se stále vyvíjí a přizpůsobuje potřebám našich klientů. Flexibilně reagujeme na vývoj trhu, tak aby jsme drželi krok s moderními trendy. Naše potřeba se neustále zlepšovat také rozšiřuje portfolio našich služeb. Příkladem je vybudování naší prádelny nebo vybudování naší úklidové společnosti Čisto s párou. Můžeme se také pochlubit získáním certifikátu na odbornou činnost Dezinfekce (i Covid 19), dezinsekce a deratizace, kterou dodáváme pro naše klienty v rámci správy nemovitostí, ale i externě. 

Naše společnost patří k menším podnikům do 20 ti zaměstnanců. Kvalitní a úzký kolektiv připomínající koncept rodinné firmy je také důležitým bodem na cestě k úspěšné cestě při vytváření partnerského vztahu s naším klientem.

Založením společnosti Dobrá Správa bylo splněním mého snu. Mé dlouholeté zkušenosti v oblasti realit a finančního trhu pro mě znamenalo motivaci vytvořit něco nového a po svém. Propojením své vášně k nemovitostem a starání se o investiční portfolia klientů byla výzva. Správa nemovitostí propojená s realitní kanceláří byla dlouhodobá vize jak tyto obory propojit a začít budovat Něco nového. Tím, že jsem společnost vybudoval sám od prvotní myšlenky až do dnešní podoby znamenalo mnoho úsilí. O to více si vážím svých klientů a vždy se snažím udělat vše proto abych jim jejich důvěru vrátil v kvalitně odvedené práci.

Ing. Zdeněk Šimůnek
CEO, Dobrá správa