Billey Preloader

Správa vašeho domova

Správa vašeho domova

Dobrá Správa vašeho domova

Dobrá Správa vašeho domova je správnou volbou pro klienty, kteří nemají čas nebo chuť se starat o svou zahradu, bazén a dům. Není také třeba mít na vše najatého někoho jiného.

Ušetříte čas a práci přenechte nám

Jste příliš pracovně vytížení, nebo se zkrátka nechcete ve volném čase zabývat péčí o váš byt či dům, úklidem nebo zhradničením? Nechte to na nás! Budeme vaším osobním/rodinným majordomem, který se bude o váš domov starat jako o svůj vlastní.

VÝHODY POD JEDNOU STŘECHOU

Co si můžete objednat

Dobrá správa může být váš spolehlivý zahradník, údržbář, zedník, bazénář, architekt, hodinový manžel (přivrtat, odnést, odvézt, ) nebo komorná (uklidit, umýt, vyžehlit ,pohlídat děti, uvařit ), IT – technik a mnoho dalšího.

Pokud jde o domácnost, není nic, co po nás nemůžete žádat. Postaráme se o celkový chod vaší domácnosti, když si to budete přát.

Můžete po nás také žádat: dovézt kytici na poslední chvíli, zajištění rezervace v restauraci, uspořádání rodinné oslavy, odvézt váš automobil do servisu a zpět.

Na vše potřebujete jen jednu společnost. All in one, one for all

Jak to funguje?

Zvolíte si balíček úkonů který budeme vykonávat dle dohodnutých intervalů, např. každých 14 dnů sekat trávník a čistit bazén, jednou týdně úklid vnitřních prostor, dvakrát ročně provedeme údržbu zahrady a mytí oken.

Každý balíček služeb zahrnuje technickou správu budov s urgentním výjezdem u havárií. Služba je účtována paušálním poplatkem za pevně zvolené služby. Pokud si v daný měsíc objednáte službu nad rámec vašeho balíčku (např. zařízení přezutí pneumatik u vašeho vozu), bude vám jednoduše doúčtována. Pokud nám zašlete specifikaci vaší nemovitosti, do 24h vám zašleme cenovou nabídku.