Billey Preloader

Deratizace

Deratizace

Deratizace, dezinsekce, dezinfekce

Dezinsekce a deratizace jsou důležité činnosti, které zajišťují zdraví, pohodu, dobré podmínky pro život v našich obydlích, pracovištích, provozovnách, chrání potraviny a jiné skladované suroviny. Předmětem samotné deratizace a dezinsekce je především perfektně vyškolený pracovník – profesionál. Naše firma je členem Sdružení pracovníků dezinfekce, dezinsekce, deratizace ČR, z.s. a držitelem platného osvědčení o způsobilosti k výkonu speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace podle §58 odst. 1 zákona č. 258/2000 Sb. Toto nám umožňuje se v oboru dále vzdělávat a zvyšovat profesní kvalifikaci a znalosti.

Deratizace

Jako deratizace se označuje odborný proces hubení či omezování výskytu různých hlodavců, jako jsou například myši nebo potkani.

Deratizace se nejčastěji provádí v bytových domech a bytech, rovněž ve sklepních prostorách, v technických místnostech nebo v jiných objektech. Přítomnost hlodavců je však obvyklá i ve firmách, ve zdravotnických zařízeních nebo v gastro provozech.

Myši

Potkani

Krysy

Holubi

Dezinsekce

Zabývá se především likvidací různých druhů hmyzu, které znehodnocují potraviny, přenáší infekčních choroby a mohou způsobit další velké škody na zdraví i majetku. Nejčastější zákroky, které naši pracovníci provádějí, jsou likvidace otravného hmyzu v bytech či domech, na zahradách nebo také v různých firmách, ubytovacích zařízeních a hotelech.

Štěnice

Švábi

Vosy/Sršně

Holubi

Mravenci

Komáři

Moli

Dezinfekce prostor proti Covid – 19

Naše společnost zajišťuje komplexní dezinfekci proti viru Covid – 19. Dezinfekce je prováděna našimi pracovníky ve všech druzích prostor. Používáme nejmodernější dezinfekci na bázi nanopolymerů.

Provádíme polymerovou dezinfekci prostor a povrchů k prevenci i v ohniscích nákazy koronaviru. S účinností až 21 dnů.

V současné době nejvíce aplikujeme vysoce účinnou polymerovou dezinfekci prostor a povrchů za použití páry a fogace, tedy rozptýlení účinné látky (aerosolu) do prostoru a zabránění možné virové nákaze včetně koronaviru. Účinnost je až 21 dní.

Jsme certifikovaná společnost k vykonávání účinné speciální dezinfekce proti koronaviru. Své služby nabízíme firmám, obcím, veřejné správě i domácnostem. Naše postupy i dezinfekční prostředky jsou schválené Ministerstvem zdravotnictví a krajskou hyginickou stanicí.


Používáme technologie, které účinně zničí patogenní mikroorganismy (viry, bakterie, plísně, včetně spór). Zároveň nám záleží na prostředí ve kterém žijeme. Proto jsou naše postupy netoxické a šetrné k životnímu prostředí.