Billey Preloader

Prodej stavebního pozemku Praha – Lipence

Prodej stavebního pozemku Praha – Lipence

Prodej stavebního pozemku Praha – Lipence 1 070 m2

V zastoupení majitele Vám nabízíme, stavební pozemek s vzrostlými stromy a krásným výhledem na koryto Berounky, ideální pro rodinné bydlení a odpočinek. Nefrekventovaná ulice, zaručuje klidné bydlení a relaxaci na zahradě.

Na pozemek bylo již vydáno stavební povolení k výstavbě patrového, dvougeneračního rodinného domu. Stavební povolení nebylo prodlouženo, ale je možné jej obnovit za velmi krátkou dobu. Projekt je možné převzít s pozemkem od majitele.

Inženýrské sítě se nyní připojují na pozemek. Přímo na pozemku bude vodovodní přípojka, elektrický Antoníček a plyn je na hranici pozemku v komunikaci. Kanalizace v místě není a je nahrazena čističkou na kterou bylo vydáno také stavební povolení.

Charakter pozemku je od horní části a tedy příjezdové komunikace ulice Oddechové prudce svažitý, zde je navrhnuta stavba domu, postupně níže se svah srovnává až do roviny. Obdélníkový pozemek je nyní využíván jako zahrada – sad a je ze třech stran oplocen.

Dopravní dostupnost na Pražský okruh je 10min. Vlaková zastávka je v pěší vzdálenosti a v ulici se nachází autobusová zastávka.

Na prohlídkách se budeme těšit na viděnou.